1. SALONS:

WI-Kappers biedt jou eigentijds ingerichte salons waar je een werkplek huurt.

2 .WERKDAGEN EN – TIJDEN:

Wil jij als haarstylist je eigen werkdagen en -tijden bepalen én meer verdienen zonder grote risico’s en investeringen? Wij bieden jou als ervaren zelfstandig ondernemer of starter dé mogelijkheid om een werkplek te huren in een van onze salons. Dan is WI-Kappers de juiste match voor jou.

3. WAT ZIJN DE MOGELIJKHEDEN:

WI-Kappers support diversiteit en verhuurt werkplekken aan verschillende typen zelfstandig ondernemers. Zo is het mogelijk om in een van onze salons aan de slag te gaan en WI-Kappers klanten te behandelen. Het is ook mogelijk dat je uitsluitend je eigen klanten helpt. Daarnaast is een combinatie van beide ook mogelijk.

Je bent een starter die uitsluitend WI-Kappers klanten behandelt.
Je hebt al een klantenkring die je uitbouwt door ook WI-Kappers klanten te behandelen.
Je behandelt uitsluitend je eigen klanten.

Kortom: je bent van harte welkom!

IK ZOEK EEN WERKPLEK

Bij ons werk je niet in loondienst, maar huur je een werkplek in een van onze salons op toplocaties in Den Haag of Amsterdam. Je vormt samen met collega-stylisten een professioneel kapperscollectief. Er komt veel kijken bij het ondernemerschap als succesvol haarstylist. WI-Kappers biedt daarom ondersteuning en voorziet jou van de nodige faciliteiten, zodat jij je kunt richten op het belangrijkste: jouw klanten.

Vind meer informatie via het bovenstaande menu

    Solliciteer nu!